100 użytkowników!!
Dodane przez Neko_228 dnia Sierpień 24 2010 22:19:21
Proszę o uwagę!

Szanowni Poddani, Panie i Panowie, z zaiste ogromną przyjemnością ja, Gówna Administratorka, mająca strzec porządku na niniejszym terytorium, ogłaszam wszem i wobec całemu ludowi anime'owemu zamieszkałemu na terenie podległej mi Prowincji Lyrics, a także wszystkich ziem okolicznych, że wielka radość spłynęła na nasz kraj!

Dnia 24 sierpnia, roku pańskiego 2010, nasza rzesza przyjęła z otwartymi ramionami setnego użytkownika, co wielce raduje me serce.

I choć część starców zaszyła się już w swych domostwach nie odwiedzając forum ani shoutboxa, nowo narodzeni wciąż są zbyt nieśmiali, by do nas dołączyć, jednakoż posiadam głęboką wiarę w to, iż garstka, która obecnie udziela się w życiu niniejszego królestwa, będzie się tu czuła dobrze i bezpiecznie, a zarazem wyda płodne owoce, doprowadzając je do pełnego rozkwitu.

Oznajmiam też, iż daję moje pełne błogosławieństwo wszystkim, którzy do tej pory wkroczyli w nasze szeregi oraz tym, którzy dopiero do nas dołączą, szczególnie zaś pozdrawiam Aizenovą, z wiadomego wszystkim powodu.

Świętujmy zatem dzisiaj, gdyż czas i okazja ku temu!

Atra esterni ono thelduin, se onr svedar sitja hvass! Niech sprzyja Wam szczęście, oby Wasze miecze pozostały ostre!

Podpisano: z łaski Bożej samozwańcza królowa- Neko II